BALTAKMENIS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
BALTAKMENIS, UAB

BALTAKMENIS, UAB

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Stone ndarjen, Stone products +2

Baltijos pr. 12B -55
LT-94108, Klaipėda, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 300089023
Ss code siguruesi: 934799

- BALTAKMENIS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.baltakmenis.lt

Emri site: UAB Baltakmenis

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
TECO, UAB
AKMENORIJA, IĮ
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
AKMENS TURGUS, UAB
ALFA IR OMEGA, UAB
AKMENS UOLA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi BALTAKMENIS, UAB Karte biznesi